تبلیغات
خاطرات شهرزاد - یه جیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــغ و هـــــــــــــــــــــــــــــــــــورا!

خاطرات شهرزاد
 
همیشه یکی هست که مواظبته.

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

خب از کجا شروع کنم......!

نمی دونم به نظر شما ...خب!

سال اول راهنمایی بودم وارد کلاس شد راستش از اول هم از قیافه اش می ترسیدم ! تنها معلمی بود که تو کل دوران تحصیل ازش می ترسیدم! ولی با اینکه سنش زیاد بود قیافه ای عجیب داشت در عین وحشتناکی نسبت به سنش خیلی خوشگل بود! خب خلاصه دادکه می زد داغون می شدم! از کثیف نوشتن متنفر بود برای همین خیلی منو اذیت کرد ولی خب دیگه عاشقی همینه من عاشق ریاضی هستم سختی هم داره دیگه! خلاصه .... گقتم ریاضی دلم پوکید خیلی وقته سوال درست حسابی حل نکردم! آوه!

یه سوال پرسید امتیازی یکی دو نمره بود امتیازش راستش من این معلما رو دوست دارم ولی این سوال هم خیلی مزخرف بود هم جالب هیچ وقت نفهمیدم چی بود تا... خب اول بگم سوال چی بود که تو این چند سال ذهنم رو مشغول کرده بود خیلی هم مهم نبود ولی بالاخره سوال بی جو.اب بود! بین میلی متر و میکرون چه دو واحده اونا چین!

خخخخخ خیلی جوابش جالبه می گی پوففف این بود!اینو می گم اینجا که اگر هنوز معلم هست و از شاگرداش اینو پرسید با یه علامت سوال زندگی نکنند!

خب قضیه این بود که امروز به مامانم درد و دل گونه گفتم چیش آخرم نفهمیدم جواب این چیه مامان گفتن خب برو تو اینترنت ... و من هم خوشحال گفتم ای جون تابحال بهش فک نکرده بودم! خلاصه رفتم اول فارسی سرچ کردم هیچی دستگیرم نشد بعد انگلیسی اولین لینک نه تا چندمین بود که دیدم یکی سوالی عین سوال من پرسیده باز که شد جواب بود! هوررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااا! یافتم دلم می خواست بهشون بگم من بدون اینکه دکترای ریاضی بگیرم به ج رسیدم!بله! جواب سمیکرو و دمیکروست!×

خنده داره اگر دقت می کردم می دیدم شبیه به دسی و سانتی که با هم  ده تا ده تا فرق دارن فک ککنم کلا د و س اول میان واحد های سه تایی باشه!

واااااااااااای که چقدر ریاضی زیباست یه آرزوی دیگم اینه که یه روز بفهمم چطور انیشتین با علم محاسبات به اسلام رسید البته یه حدسایی زدم ولی ریاضی علم حدس نیست! خب فعلا!

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 12 شهریور 1392 توسط شهرزاد آزاد

بالای صفحهتمامی حقوق این وبلاگ برای خاطرات شهرزاد محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.